سنگ مرمریت قهوه ای و سنگ نما

سنگ مرمریت قهوه ای تطبیق پذیری فوق العاده ای دارد که شاید مهم ترین ویژگی این سنگ باشد ، بنابراین امکانات این سنگ طبیعی بی نهایت است.رنگ خاکی آن که از نزدیک با طبیعت پیوند خورده است ، ایدهآل برای ایجاد محیط زیست قومی یا روستایی است.

سنگ مرمریت قهوه ای روشن یا تیره؟

مرمریت های قهوه ای روشن و قهوه ای تیره این امکان را دارد که هم در اتاق های بزرگ و هم در اتاق های کوچک مورد استفاده قرار گیرند. این در حالی است که از مرمریت با رنگ قهوه ای تیره در محیط های کلاسیک تر استفاده میشود در حالی که مرمریت های روشن ارامش بیشتری به همراه می اورند.

 دیگر رنگ های سنگ مرمریت

مرمریت کرم دهبید

مرمریت سفید

مرمریت مشکی

مرمریت قرمز

مرمریت سیلور

در مقاله های جداگانه به انها پرداخته شده است  اشاره کرد

ترکیب و هارمونی

این سنگ تصویری را چنان زیبا ارائه می دهد که هر نوع دکور را ارتقا می بخشد.

هنگامی که با رنگ های قدرتمندی مانند سیاه ، بنفشه یا طلا ترکیب شود ، می تواند آمیزی مجلل را القا کند. همچنین به عنوان نقطه مقابل برای بافتهای گرم عمل می کند: چوب گرمسیری ، پارچه های مخملی یا فرشهای پشمی.

سنگ مرمریت قهوه ای

مکان های قابل استفاده

استفاده های احتمالی بسیار متغیر است و می توان آنها را در روسازی داخلی و خارجی همراه با راه پله ، نما و میز کار مشاهده کرد.از سنگ مرمریت  در کلیه ی فضاهای داخلی ساختمان ها مانند سنگفرش، سنگ کف لابی هتل ها، سنگ کف واحد های شیک،، کف پارکینگ، دیوار لابی استفاده می شود.

قالب بندی

تخته سنگ های مرمر بسته به نیاز ممکن است ضخامت های مختلفی داشته باشند. معمولا انداز هی ان ها ۲ یا ۳ سانتی متر است ولی کارخانه به میتواند قالب های دیگری نیز برای ان در نظر بگیرد

. با توجه به اسلب  های موجود ​​، ما دارای سه ضخامت با ابعاد مربوطه هستیم. در آخر ، ما همچنین کاشی های کوچکی با ابعاد زیر تولید می کنیم.

مزایای سنگ مرمریت قهوه ای

بسیار محکم

مقاومت سایشی بالا

رنگ تیره

طرح کمیاب

جذب آب پایین به دلیل فشردگی

چگالی مولکولی بالا

ساب پذیری بالا

شفافیت بی نظیر

اشتراک گذاری

دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *