سنگ لایم استون چیست؟

سنگ لایم استون به دلیل وجود برخی مواد الی  و همچنین رسوبات و فسیل های موجود در آن دارای رنگ حاصی است ،بر روی این سنگ عبور بقایای آلی مشهود است و باعث ایجاد سنگی بسیار منحصر به فرد شده است.

اسلب و قالب های مختلف سنگ لایم استون

(راه پله ، میز کار و تخته های دامن و غیره) همچنین می توان اشکال استاندارد اسلب و کاشی مانند ۶۰ x 60 ،  ۳۰ یا ۶۰  و … سانتی متر  از این سنگ را تهیه کرد. اگر پروژه شما نیاز به اندازه گیری های ویژه دارد ، لطفا با ما مشورت کنید. ظرفیت تولید ما انعطاف پذیر است و تاریخ تحویل با دقت کنترل می شود.

درباره ی سنگ لایم استون

این سنگهای طبیعی به دلیل تخلخل برجسته هستند که به آنها خاصیت ضد لغزش می دهد. علاوه بر این ، تنوع رنگی آنها به آنها امکان می دهد تا با پروژه های کاملا متفاوت سازگار شوند.

سنگ سنداستون و لایم استون

ترکیبات تشکیل دهنده سنگ لایم استون و نصب

بسته به نوع و مقدار ویژگی های مختلفی دارند. لایم استون ، توسط ۵۰٪ مواد خاک زا ، مانند کریستال ، سنگ و قطعات فسیلی تشکیل می شود. از طرف دیگر ،سنگ سنداستون  دارای بیش از ۵۰٪ مواد خاک زا است و به همین دلیل ، این ماده به عنوان یک سنگ آواری طبقه بندی می شود. علاوه بر این ، سنداستون  یک سنگ متخلخل است و نفوذ پذیری آن به اندازه قطعات و توزیع آنها بستگی دارد. بنابراین ، هرچه شکاف خالی بین دانه ها بیشتر باشد ، نفوذپذیری آن نیز بیشتر خواهد بود.

با دوغاب و ملات چسبندگی خوبی ندارد؛ لذا قبل از نصب می بایست بوسیله گیره اسکوپ سنگ مهار گردد. و بصورت سابیده، چرمی، بوش همر و گیوتین فرآوری میگردد.

مکان های قابل استفاده از سنگ

استخرهای شنا

نماهای تهویه دار

سنگ نمای داخلی

سنگ نمای بیرونی

سنگفرش محوطه و پیاده رو

مصنوعات سنگی

مزایا

قیمت مناسب

مقاوم در برابر هوا زدگی

معایب

مقاومت خمشی پایین

جذب آب بسیار بالایی دارد

میزان فرسایش در ان به نسبت زیاد است

اشتراک گذاری

دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *